NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Jaka jest dostępność produktów i czas realizacji zamówienia?

Przy każdym produkcie widnieje informacja o czasie wysyłki produktu, który jest dostępny na naszym magazynie albo jest gotowy do wysyłki bezpośrednio od Producenta. Termin wysyłki zamówień jest określony 1-5 dni, produkty określone jako "na zamówienie" w terminie 4-10 dni. Dokładamy wszelkich starań aby wysyłać wszystkie zamówienia jak najszybciej, najczęściej w ciągu 1-2 dni.

Jak sprawdzić status realizacji zamówienia?

Na podany podczas zamówienia adres email będziemy przesyłać informacje o postępach w realizacji Twojego zamówienia. Logując się na swoje konto w sklepie jest możliwość sprawdzenia statusu zamówienia.

Jakie występują opcje dostawy i jaki jest jej koszt?

Obecnie oferujemy dostawę paczkomatem w kwocie 11 zł, przesyłkę kurierską w kwocie 13zł.

Jak zapłacić za zamówienie?

W sklepie można skorzystać z płatności przelewem tradycyjnym lub skorzystać z opcji szybkich płatności oferowanych przez Przelewy24.

Czy mogę osobiście odebrać zamówienie?

Zamówienie można odebrać osobiście w siedzibie firmy po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Czy są jakieś programy lojalnościowe, rabaty dla klientów?

W wielu akcjach promocyjnych ogłaszanych w sklepie i na naszych profilach społecznościowych oferujemy naszym Klientom kupony rabatowe. Mają one formę kodów, które należy wpisać w koszyk, w odpowiednio oznaczonym polu. Spowoduje to przeliczenie kwoty do zapłaty z uwzględnieniem rabatu.

Pamiętaj, że większość kodów rabatowych ma swój okres ważności. Po jego wygaśnięciu kod rabatowy przestaje być aktywny – nie spowoduje przyznania określonego rabatu.

W najbliższym czasie planujemy również uruchomienie programu polecającego, dzięki któremu każdy klient będzie otrzymywał regularne rabaty i oferty specjalne, a także produkty darmowe.

Czy mogę zmienić moje zamówienie?

Można modyfikować swoje zamówienia jedynie do momentu skompletowania jego zawartości. W momencie opłacenia zamówienia modyfikacja jest już niemożliwa. W celu jakiejkolwiek modyfikacji swojego zamówienia (zmiana adresu, dodanie produktu do zamówienia, zmiana sposobu płatności czy dostawy), skontaktuj się z nami jak najszybciej – najlepiej telefonicznie: 502-160-128 lub na czacie sklepu podając nr swojego zamówienia.

Złożyłam błędne zamówienie. Jak je anulować?

Możesz anulować swoje zamówienia jedynie do momentu skompletowania jego zawartości. W momencie opłacenia zamówienia modyfikacja jest już niemożliwa. W celu anulowania zamówienia skontaktuj się z nami jak najszybciej – najlepiej telefonicznie: 502-160-128 lub na czacie sklepu podając nr swojego zamówienia.

Gdzie znajduje się moja przesyłka?

Wybierając opcję dostawy poprzez kuriera, w wiadomości e-mail otrzymasz numer listu przewozowego oraz link do strony, na której możesz na bieżąco śledzić położenie Twojej przesyłki. Link ten również jest widoczny dla zarejestrowanych klientów sklepu na koncie klienta.

Mam problem z zamówionym produktem co mam robić?

Zawsze przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli produkt nosi ślady uszkodzenia, a na przesyłce widać zewnętrzne ślady uszkodzenia zalecamy spisanie protokołu szkody w obecności kuriera. W przypadku problemów z przesyłką prosimy o kontakt telefoniczny 502-160-128 lub na czacie sklepu podając nr swojego zamówienia. (Szczegóły dotyczące reklamacji znajdują się w regulaminie sklepu)

Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?

Tak, zgodnie z ustawą o prawach konsumenta w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki z zamówieniem, możesz zwrócić zakupiony w sklepie internetowym produkt bez podania przyczyny. Taki towar nie może jednak nosić śladów używania, nie może być zniszczony czy uszkodzony, musi znajdować się w oryginalnym opakowaniu z jego całą zawartością. (Szczegóły dotyczące zwrotów znajdują się w regulaminie sklepu)

Jakie są godziny pracy działu obsługi klienta?

Zamówienia drogą elektroniczną można składać całą dobę, nr telefonu kontaktowego jest dostępny: od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 Można kontaktować się z nami również na czacie sklepu lub w wiadomości na profilach społecznościowych, w celu szybkiej i sprawnej obsługi prosimy przy kontakcie o podanie numeru zamówienia.