ZABAWKI

Istnieje 45 produktów.

Wyświetlane 1-18 z 45 elementów

Aktywne filtry

Drewniana układanka...

Cena 44,00 zł

Puzzle złożone z 16 elementów ułożonych kolejno w 4 dopasowanych do nich wycięciach w podstawce. Cztery kształty Goki stanowią kolekcje kolorowych geometrycznych wzorów wykonanych z drewna w formie układanki warstwowej. To idealna propozycja kiedy zwykłe sortery są już za proste i maluch potrzebuje nowych wyzwań. 

Gra zręcznościowa,...

Cena 45,01 zł

Upadająca wieża to gra zręcznościowa dla dzieci od 3 roku życia. Świetnie ćwiczy motorykę małą. To zabawka, która nie znudzi się przez długie lata.  Gra polega na wyciąganiu kolejnych elementów w taki sposób, aby wieża się nie przewróciła.  Klocki, z których składa się wieża można również wykorzystać do tworzenia innych budowli. 

Drewniana układanka z...

Cena 82,00 zł

Drewniana układanka z alfabetem GOKI to najlepszy pomysł na naukę alfabetu oraz kolorów, a dodatkowo świetnie rozwija motorykę małą. To idealny sposób, aby pokazać najmłodszym dzieciom jakie kształty mają poszczególne litery.  Najwyższa jakość wykonania sprawia, że to zabawka na długie lata. 

Pchacz Carrettino Chocolate...

Cena 588,00 zł

Idealny pojazd wspomagający stawianie pierwszych kroków. Design w dedykowanej dla tej linii czekoladowym kolorze. Pojazd wykonany z wysokiej jakości drewna. Pchacz dla dzieci Italtrike doskonale sprawdzi się jako chodzik, jak również jako wózek do przewożenia ulubionych zabawek takich jak klocki drewniane, lalki, misie, auta. Kółka posiadają ogumienie,...